İl Müdürlüğü Olarak Şehit Ailelerimizi ve Gazilerimizi Ziyaret Etmeye Devam Ediyoruz

İl Müdürlüğü olarak şehit ailelerini ve gazileri evlerinde ziyaret etmeye devam ediyoruz. Konu hakkında açıklama yapan İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN şehit yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.

       Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu bütün şehit ailelerinin de şehit ailesi gururu ve onurunu en iyi şekilde taşıdıklarını söyleyen ARSLAN, 'Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimiz ile vücudundan bir uzvunu vatan uğruna kaybetmiş gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Devletimizin imkânları kendilerinin hizmetindedir.' dedi.
        İl Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi olarak 
 şehit aileleri ve gazilerin iş ve işlemlerinin yürütüldüğünü, şehit ailelerinin sorun ve ihtiyaçları noktasında kendilerine yardımcı olunduğunu belirten İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN, Amasya'daki şehit aileleri ve gazilerimizi evlerinde ziyaret ederek görüşüyoruz. Bazı şehit ailelerimizin sıkıntıları olduğunu görüyoruz, hem bu sorunların çözümü hem de onların yalnız olmadıklarını hissettirmek için bu ziyaretlerimizi yapıyoruz' dedi.   Şehitlere Allah'tan rahmet dileyen ARSLAN, gazilere de hayırlı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu.