Personeli, Yaşlısı, Engellisi ve Çocuklarımızla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yürüyüşünde Binlerce Amasyalıyla Beraber Yürüdük.

                15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde, şer odaklarına karşı tek yürek ve tek bilek olarak verdiğimiz mücadelenin önemini vurgulamak ve bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizi daima hatırlamak için Valimiz Dr. Osman Varol, İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN ve binlerce vatandaşımızla beraber, ellerimizde Türk Bayrakları ve gönlümüzde vatan sevdası ile “Demokrasi Yürüyüşü”nü gerçekleştirdik. 
          15 Temmuz 2016, ülkemiz için dönüm noktası olan ve milli birlik ve beraberliğimiz sayesinde zalimlere diz çöktürdüğümüz destansı bir zafer günüdür. Türk Halkı bağımsızlığı, hürriyeti ve milli iradesi için ellerinde bayrakları, gönüllerinde vatan sevgisiyle hainlere geçit vermeyerek tüm dünyaya emsalsiz bir ders vermiştir. Sokaklara dökülen milyonlar kurşunlara göğüs gererek, tankların önünde geçerek, kolluk kuvvetleriyle omuz omuza mücadele ederek ezelden beridir kaybetmediği özgürlük ve bağımsızlık ruhunu, hiçbir zaman kaybetmeyeceğini dünyaya ilan etmiştir. 249 vatan evladımız bu uğurda şehadete ermiş ve adeta bu deklarasyonun mührü olmuşlardır.