Sanatçı Tuluyhan UĞURLU ile Çocuklarımız, Şehzadeler Gezi Yolu'nda Beraber Piyano Çalıp Şarkılar Söylediler

              Amasya Tamimi’nin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında Piyanist Tuluyhan UĞURLU ile çocuklar Şehzadeler Gezi Yolu’nda beraber piyano çalıp şarkılar söylediler.
Programa İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Dilek KAZANCIOĞLU, , Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Korkut ŞAHİN, öğretmenler, Amasya Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü kuruluşlarında kalan çocuklar, Okul Destek Projesi Kapsamındaki çocuklar, Sosyal Uyum Programı kapsamındaki yabancı uyruklu çocuklar, Çocuk Hakları Amasya İl Komitesindeki Çocuklar, Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri ve Amasya Halkı katıldı.
         Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Tüm Çocuklar adına teşekkür etmek ve hoşgeldin demek için çocuklarımızdan Erkan BİLİR tarafından Piyanist Tuluyhan UĞURLU’ya çiçek takdimi yapıldı. İrem ve Gonca YAMAN kardeşler sanatçının piyano eşliğinde şarkılar söylediler. Piyanosunu Rol- Model Kapsamında Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerine bırakan Tuluyhan UĞURLU gözetiminde Güzel Sanatlar Lisesinden iki öğrenci piyano çaldı. Programa katılan Amasyalılara ve katılımcılara Piyanist Tuluyhan UĞURLU tarafından piyano resitali verildi.Program katılımcılar tarafından gökyüzüne  100. Yıl balonları uçurularak sona erdi.