Valimiz Dr. Osman VAROL, İl Müdürlüğümüz Tarafından Organize Edilen İftar Yemeğinde Koruyucu Ailelerle Bir Araya Geldi

        Valimiz Dr. Osman VAROL  İl Müdürlüğümüze bağlı çocuk kuruluşlarında kalırken sıcak bir aile ortamına kavuşan çocuklarımızı bağırlarına basan koruyucu ailelerimizle birlikte iftar sofrasında bir araya geldi.
        Koruyucu ailelerle gönül sofrasında buluşmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Vali Dr. Osman VAROL “Geniş gönüllerinizi, güzel hanelerinizi ilgiye, alakaya muhtaç olan başka güzel gönüllerle paylaştınız. Gönlünüzü ‘Melekler’ dediğimiz çocuklarımıza açtınız. Onlarla bir aile haline geliyorsunuz. Onları her türlü yükümlülüğünü, sorumluluğunu üstleniyorsunuz. En önemlisi sıcak bir aile, yuva ortamı sağlıyorsunuz. Bu gerçekten büyük sorumluluk isteyen bir karar.  Ben hepinizi bu anlamda tebrik ediyorum. Her zaman her türlü sıkıntınızda yanınızda olmaya çalışacağımızı hep söyledim. Sizin gibi gönüllü ailelerinde çoğalmasını diliyorum” diye konuştu.
       Sonuna yaklaştığımız Ramazan ayı boyunca toplumumuzun farklı kesimleriyle iftar sofralarında bir araya gelmeye çalıştıklarına değinen Vali Dr. Osman VAROL, tutulan oruçların kabul olması dileğinde bulundu.
Yapılan duanın ardından koruyucu aileler de ilgisi dolayısıyla Vali Dr. Osman Varol’a şükranlarını sundu. Büyük Amasya Otelindeki programa İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN,İl Protokolü ve koruyucu aileler katıldı.